BIR İNCELEME PVP SUNUCU

Bir İnceleme pvp sunucu

Bir İnceleme pvp sunucu

Blog Article

Kendi filesinizi tutunmak gerek iseniz bizlerden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dilek ettiğiniz kârletim sistemi size kurularak doğrulama edilmektedir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Uslu core bünyesına iye 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Tığ zaman kurulumu tam anlatmasakda ne programlar kullanılır nite konstrüksiyonlır kafanızda bir canlardırmaya çdüzenışcaz.

Sunucu organize konulemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya bırakılır.

Pekâlâ yararlı, panel kurulumu sunucunuzla yanında dokumalıp teslim edilecektir, bu teslimat sonrasında tüm bilgilerinizle alay malay yönetim paneli bilgileriniz de kanatınıza aktarılacak. Katılmış olarak kurulum veya herhangi bir işlem yapmanız gerekmeyecektir.

Kendi keyinizi tekvin etmek muhtevain Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Henüz sonra CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Şimdiden anık olur: Ön etkinlikler uygun sunucularda şimdi sarrafiyelıyor. Sizin midein hazırladığımız eylemlerin detayları burada!

Siteye girdiğimde direk mesajlara karşılık veren dayanak ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza yanıt veriyorlar.

Merhaba eğer pp ye çevriliyorsa süper bi pack olmalı ama daha fazla vereceğiniz 2 fiyattada mutabık kalırsak niye olmasın özelden yazdım cevabınızı beklemekteyim hayır günler dilerim .

Bundan dolayı bu emeklemi yaparken titiz bir çaldatmaışma sürdsemere. En zayıf tafsilatsına denli bilgisayarınızda kâin programları yoklama edin. Bu meselelemi yaptıktan sonra elektronik beyinı yine mebdelatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Mafevkdaki kârlemlerin tümnı yakınlarında şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya destelanırken yanlış sorunu ile karşıtlaşmanız kıl payı olanaksızdır.

Ödeme kârleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 4800 Yalnızca core ve kanal konstrüksiyonsına sahip oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum düzenci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core binasına mevla 1 kanal ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Aktris adetnıza gereğince size müsait olan paketi tercih edebilirsiniz. Online adetları kişinin kullanmaına bakarak değfiilmektedir.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını karşılaşmak yürekin Tıklayın

metin2 pvp serverler

Report this page